prof.logo
×
×

Ugunsdrošās durvis

Ugunsdrošās durvis ir būtisks elements jebkurā ēkā, nodrošinot aizsardzību pret ugunsgrēka izplatīšanos un garantējot drošu evakuācijas ceļu gadījumā, ja tas ir nepieciešams. Prof.lv interneta veikals piedāvā plašu ugunsdrošo durvju sortimentu, kas ietver gan tehniskās un ugunsdrošās durvis, gan ugunsdrošas durvis EI30 klases. Šīs durvis ir izgatavotas atbilstoši augstiem drošības standartiem, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un materiālus, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību. Ugunsdrošās durvis ir sertificētas un testētas, lai turētu pretim ugunij noteiktu laiku, parasti norādīto kā EI30, kas nozīmē, ka durvis spēj izturēt uguni vismaz 30 minūtes. Tas nodrošina papildu laiku ēkas evakuācijai un glābšanas darbu veikšanai. Iegādājoties ugunsdrošās durvis no prof.lv, Jūs varat būt droši, ka izvēlējāties kvalitatīvu risinājumu, kas palielinās Jūsu īpašuma drošību un aizsardzību.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 25

Lapa
 1. Ugunsdrošās Durvis Swedoor Fire 810 El30, Ozola Finierējums | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online
 2. Ugunsdrošās Durvis Swedoor Fire 810 El30, Baltas | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Ugunsdrošās Durvis Swedoor Fire 810 El30, Baltas

  Platums ar kārbu (mm)
  788mm
  888mm
  988mm
 3. Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Pelēkas | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Pelēkas

  Platums ar kārbu (mm)
  790mm
  890mm
  990mm
 4. Tehniskās Metāla Iekšdurvis Hormann ZK Cinkotas, Krāsotas (RAL 9016) | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Tehniskās Metāla Iekšdurvis Hormann ZK Cinkotas, Krāsotas (RAL 9016)

  Platums ar kārbu (mm)
  656mm
  756mm
  856mm
  956mm
  1056mm
  1156mm
 5. Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Baltas | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Baltas

  Platums ar kārbu (mm)
  790mm
  890mm
  990mm
 6. Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Brūnas | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Brūnas

  Platums ar kārbu (mm)
  790mm
  890mm
  990mm
 7. Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Tumši Pelēkas | Ugunsdrošās durvis | prof.lv Viss Online

  Ugunsdrošās Durvis Viljandi FD09, Tumši Pelēkas

  Platums ar kārbu (mm)
  790mm
  890mm
  990mm

Produkti 1-24 no 25

Lapa

Kā izvēlēties ugunsdrošās durvis savai mājai vai uzņēmumam

Kad runa ir par drošību, ugunsdrošās durvis ir viens no galvenajiem elementiem, kas palīdz aizsargāt cilvēkus un īpašumu ugunsgrēka gadījumā. Ugunsdrošās durvis ir speciāli izstrādātas, lai ierobežotu uguns izplatību un nodrošinātu drošu evakuācijas ceļu. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kā izvēlēties pareizās ugunsdrošas durvis savai situācijai, koncentrējoties uz dažādiem aspektiem, sākot ar tehniskajām prasībām līdz estētiskajām preferences.

Tehniskās prasības un sertifikācija

Vispirms ir svarīgi izprast, ka tehniskās un ugunsdrošās durvis jāatbilst noteiktām ugunsdrošības normām un standartiem. Piemēram, ugunsdrošas durvis EI30 norāda, ka durvis spēj atturēt uguni 30 minūtes, kas bieži ir minimālā prasība sabiedriskām ēkām. Nekavējoties meklējiet sertifikāciju, kas apliecina durvju atbilstību Latvijas un Eiropas ugunsdrošības standartiem.

Ugunsdrošības klases un to nozīme

Dažādām ugunsdrošām durvīm ir atšķirīgas ugunsdrošības klases. Piemēram, klase EI30 nozīmē, ka durvis spēj uzturēt savu integritāti un izolācijas spējas vismaz 30 minūtes, kas var būt izšķiroši svarīgi glābšanas operācijās. Šīs klases noteikšana ir svarīga solis, lai izvēlētos durvis, kas atbilstu ēkas drošības prasībām un lietošanas specifikai.

Izvērtējiet durvju izmēru un montāžas iespējas

Pirms ugunsdrošo durvju iegādes apsveriet nepieciešamo izmēru. Standarta izmēri var neatbilst visām durvju ailēm, tāpēc var būt nepieciešama izgatavošana pēc pasūtījuma. Tāpat ir svarīgi saprast, vai durvis ir jāmontē uz esošajiem rāmjiem vai arī jāiegādājas jauni. Kas attiecas uz materiālu, parasti ugunsdrošās durvis veido no tādiem materiāliem kā tērauds vai augstas blīvuma koksnes šķiedru plātnes.

Design un praktiskā pielietojuma konsiderācijas

Ugunsdrošas durvis vairs nav tikai funkcionālas; tās var integrēt arī estētisko apelāciju. Pārliecinieties, ka izvēlaties stila un krāsu, kas atbilst jūsu interjeram. Dažās situācijās estētika var būt apakšpakāpes pārāk stingras ugunsdrošības normām, taču moderni risinājumi ļauj vielēt abus aspektus vienotā dizainā.

Ugunsdrošu durvju uzstādīšana un apkope

Pat visaugstākās kvalitātes ugunsdrošās durvis nevarēs efektīvi aizsargāt pret uguni, ja tās netiks korekti uzstādītas. Pēc durvju iegādes prof.lv interneta veikalā, svarīgi ir nodrošināt, ka tās tiek uzstādītas profesionāļa veiktā darba ietvaros. Periodiska durvju apkope palīdzēs nodrošināt to, ka durvis kalpos uzticami un ilgstoši.

Secinājumi

When choosing ugunsdrošās durvis, it is essential to consider the technical specifications, fire safety classification, size, installation possibilities, design, and maintenance. Prof.lv offers a wide selection of ugunsdrošas durvis ei30 and higher classes that meet all regulatory standards while also fitting into the aesthetic of your space. By taking into account these aspects, you can provide safety and peace of mind for yourself and those in your building.

Interneta veikals prof.lv ir uzticams partneris cīņā pret uguns postījumiem, piedāvājot plašu tehnisko un ugunsdrošo durvju klāstu. Ja Jums radušies jautājumi vai jūs vēlaties saņemt profesionālu konsultāciju, nevilcinieties sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs jums atrast piemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām.