prof.logo
×
×

Vasaras piedāvājums

Parkets

Parkets ir viens no iecienītākajiem grīdas segumiem, kas piešķir telpām dabīgu un siltu atmosfēru. Viens no populārākajiem izvēles variantiem ir trīsslāņu parkets, kas pateicoties savai trīsdaļīgai struktūrai, garantē augstu izturību un ilgmūžību. "Prof.lv" klienti visbiežāk izvēlas ozola parkets, kas ar savu izteiksmīgo tekstūru un krāsu noturību ir piemērots gan mūsdienīgām, gan klasisksm stilam interjeriem. Papildus estētiskajām īpašībām, parkets siltajām grīdām ir ideāls variants arī tiem, kuri vēlas apvienot eleganci ar funkcionalitāti, jo tas nodrošina pareizu siltuma vadītspēju un komfortu aukstajos mēnešos. Ieguldot kvalitatīvā 3 slāņu parkets cena ilgtermiņā atmaksājas, jo tā ilgstoša izturība un vieglā uzturēšana padara to par gudru izvēli jebkuram interjeram. Apskati "prof.lv" plašo parketa sortimentu, lai atrastu tieši Tavām vajadzībām atbilstošo grīdas segumu.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 65

Lapa

Produkti 1-24 no 65

Lapa

Kā Izvēlēties Parketu: Visaptverošais Ceļvedis no Prof.lv

Parkets ir klasiska un eleganta grīdas seguma izvēle, kas piešķir telpai nevainojamu izskatu un pārsteidzošu izturību. Tomēr ar dažādām parketa iespējām tirgū, izlemt, kāda veida parkets būs vispiemērotākais Jūsu mājoklim, var šķist izaicinājums. Šajā ceļvedī Jūs atradīsiet būtisku informāciju, kas palīdzēs Jums izdarīt apzinātu izvēli, iegādājoties parketu no prof.lv.

Parketa Veidi

Pirmkārt, saprotot dažādos parketa veidus, Jūs varat vieglāk izšķirt, kāds parkets būs vispiemērotākais Jūsu vajadzībām. Trīsslāņu parkets ir izplatīta izvēle, pateicoties tā struktūrāliem elementiem un estētiskajam pievilcīgumam. Tas sastāv no augšējā ozola vai cita cēlkoka slāņa, kas nodrošina izcilu izskatu, un diviem zemākajiem slāņiem, kas garantē izstrādājuma stabilitāti un izturību.

Kāda ir trīsslāņu parketa popularitātes noslēpums?

Trīsslāņu parkets, pateicoties savai būvkonstrukcijai, sniedz ne tikai ilgtspējīgu un izturīgu virsmu, bet arī ir piemērots dažādu apstākļu izturēšanai. Tas, ka parketa visaugšējais ozola vaļējums nav viens masīvkoka slānis, bet gan trīs dažādi apvienoti koka slāņi, parketam piešķir izcilu izturību pret mitruma izmaiņām un temperatūras svārstībām, kas ir īpaši svarīgi mainīgajā Latvijas klimatā.

Kā Izvēlēties Parketu

Veicot parketa izvēli, ir būtiski pievērst uzmanību dažādiem faktoriem:

  • Izturība: Ozola koks ir slavens ar savu izturību un kalpošanas laiku. Ozola parkets ir izcila izvēle tiem, kas meklē grīdas segumu ar augstu nodilumizturību un izteiktu raksturu.
  • Cena: Bieži vien izvēles pieņemšanu ietekmē finansiālie apsvērumi. Lai uzzinātu par 3 slāņu parketa cenam, apmeklējiet prof.lv, kur atradīsiet plašu trīsslāņu parketa sortimentu par ļoti konkurētspējīgām cenām.
  • Siltumvadītspēja: Ja plānojat grīdas apsildi, Jums būs vajadzīgs parkets, kas ir piemērots lietošanai ar siltajām grīdām. Parketa galvenais komponents – koks – ir labs siltuma vadītājs, taču ne visi parketa veidi ir vienādi. Pārliecinieties, ka izvēlaties parkets siltajām grīdām, kas optimizēts šim mērķim.

3 slāņu parketa cena – ko vērtēt?

Veicot parketa izvēli pēc cenas, neaizmirstiet izvērtēt, kādas ir iekļautas funkcijas un garantijas. Tas vai parkets ir paredzēts lietošanai ar siltajām grīdām, vai tā virsma ir papildus apstrādāta ar eļļu vai laku, vai arī tam ir nodrošināta ražotāja garantija – visi šie aspekti ietekmēs galīgo cenu.

Pieņemot Izvēli Kas Ilgs Gadu Desmitiem

Izvēloties parkets no prof.lv, Jūs varat būt pārliecināti par augstas kvalitātes produktu. Mūsu plašais sortiments ietver gan trīsslāņu parketu, gan citas grīdas seguma iespējas, kas atbildīs visdažādākajām vajadzībām. Pirms Jūs izdarāt savu izvēli, izskatiet visas iespējamo parketu īpašības, lai nodrošinātu, ka Jums būs segums, kas lieliski saderēs ar Jūsu mājas interjeru un būs praktisks Jūsu ikdienas dzīvē.

Profesionālā Konsultācija

Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē ozola parkets ar tā klasisko skaistumu vai kāds cits parketa veids, prof.lv profesionāļi ir gatavi Jums sniegt konsultācijas. Mēs palīdzēsim atrast tieši to produktu, kas atbilsts Jūsu estētiskajām vēlmēm un tehniskajām prasībām, vienmēr ar uzmanību pievērsoties 3 slāņu parketa cena un kvalitātes attiecībai.

Par prof.lv un tā piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem uzziniet vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapu vai sazinoties ar mūsu komandu. Profesionālā pieredze un klientu vajadzību izpratne ir tas, kas mušu atšķir.

Atcerieties, ka pareizi izvēlēts un uzstādīts parkets kalpos Jums gadiem ilgi, piešķirot mājoklim eleganci un vērtību. Lai Jūsu grīdas segums būtu gan skaists, gan praktisks, izvēlieties prof.lv kvalitāti un pieredzi.

Nobeigums

Izvēloties parkets savam mājoklim, pievērsiet uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam un cenu diapazonam, bet arī materiāla kvalitātei, izturībai un pielāgošanās spējai Jūsu dzīvesveidam. Prof.lv piedāvājumā atradīsiet plašu parketu klāstu, kas ļaus Jums atrast ideālu risinājumu Jūsu mājas grīdām. Atšķirība ir kvalitātē - izvēlieties gudri.