prof.logo
×
×

Vinila grīdas

Vinila grīdas ir inovatīvs un populārs risinājums ikvienam interjera dizainam, ko piedāvā "prof.lv" interneta veikals. Šis grīdas segums izceļas ar tā izturību, vieglu tīrīšanu un ātru uzstādīšanu. Vinila grīdas ir piemērotas gan mājokļiem, gan komerciālām telpām, nodrošinot ilgmūžīgu un eleganta izskata grīdas segumu. Vinila flīzes un pašlīmējošās vinila grīdas plāksnes ir lieliski piemērotas patērētājiem, kuri vēlas ātru un vienkāršu grīdas seguma atjaunošanu. Savukārt, vinila lamināts apvieno lamināta un vinila segumu labākās īpašības, piedāvājot izcilu nodilumizturību un viegli kopjamu virsmu. Atklājiet vinila grīdas cena piedāvājumus "prof.lv", un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Ar plašu vinila grīdu klāstu, kas pieejams dažādās krāsās un dizainos, Jūs varat radīt mājīgu un stilīgu atmosfēru savā telpā. Vinila grīda ir pragmatiska izvēle, kas apvieno estētiku ar funkcionalitāti, nodrošinot Jūsu interjera ilgstošu un pievilcīgu izskatu.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 48

Lapa
  1. Vinila Grīda Amtico First | Vinila grīdas | prof.lv Viss Online

Produkti 1-24 no 48

Lapa

Kā izvēlēties vinila grīdas – Padomi un Ieteikumi

Kad nāk laiks atjaunot savu mājokli, viena no svarīgākajām izvēlēm ir grīdas seguma izvēle. Vinila grīdas arvien vairāk iegūst popularitāti kā viena no visuniversālākajiem un praktiskajiem grīdas segumiem gan mājās, gan komercplatībās. Šis raksts palīdzēs jums izprast, uz ko vērst uzmanību, izvēloties īsto vinila grīdu tieši jūsu vajadzībām.

Vinila grīdas īpašības

Vinils pēdējos gados ir uzlabots un pārtapis par ļoti izturīgu materiālu. Vinila grīdas izstrādājumu klāsts ir plašs, sākot no vinila flīzēm, līdz vinila laminātam. Grīdas izvēloties, ir svarīgi paskatīties ne tikai uz vinila grīdas cenu, bet arī uz tās izturību, mitrumizturību, skaņas izolācijas īpašībām un vieglumu kopšanā.

Dažādi vinila grīdas segumi

Ir daudz dažādas vinila grīdas seguma iespējas, kas atšķiras pēc montāžas tipa un lietošanas īpašībām. Piemēram, pašlīmējošās vinila grīdas flīzes ir vienkārši uzklājamas un ērti nomaināmas, bet vinila grīdas plāksnes bieži izvēlas par labu to augstākajai izturībai. Tāpat ja vēlaties, lai grīda atgādina koka izskatu, var izvēlēties vinila laminātu, kas vizuāli šajā ziņā ir ļoti tuvu īstam koksnes laminātam.

Kā izmērīt telpu vinila grīdas segumam

Lai aprēķinātu nepieciešamo vinila grīdas seguma daudzumu, precīzi izmēriet telpas platību un pievienojiet papildus 5-10% materiāla zāģēšanas zaudējumiem. Neaizmirstiet, ka dažādu modeļu vinila grīdas cena var atšķirties, tāpēc svarīgi ne tikai izvērtēt kvadrātmetru nepieciešamību, bet arī individuālo produkta cenu.

Priekšrocības un Trūkumi

Vinila grīda ir izvēle, kurai ir vairākas svarīgas priekšrocības. Tai ir augsta nodilumizturība, tā ir viegli kopjama un gandrīz neuzsūc mitrumu, kas padara to piemērotu arī vannas istabām un virtuvēm. Vienlaikus, lētākas vinila grīdas var mazāk izturēt smagas slodzes, tāpēc tās nebūtu jāizvēlas ļoti aktīvi izmantotās zonās.

Kā izvēlēties vinila grīdu atbilstoši vajadzībām

  • Vispirms apsveriet lietošanas intensitāti un izvēlieties produktu ar atbilstošu nolietojuma klasi.
  • Iepazīstieties ar dažādām vinila grīdas plāksnēm un vinila flīzēm, lai redzētu, kura no tām spēlē labāk ar jūsu interjera dizainu.
  • Ja meklējat ātru un vienkāršu risinājumu, pašlīmējošās vinila grīdas flīzes var būt jums īstā izvēle.
  • Svarīgi novērtēt, cik ilgi plānojat lietot grīdu – ja meklējat ilgtermiņa risinājumu, izvēlies kvalitatīvākus un izturīgākus variantus.
  • Uzskaitiet arī savas budžeta iespējas, jo vinila grīdas cena var ļoti atšķirties.

Kopšana un uzturēšana

Vinila grīdas ir relatīvi viegli uzturēt. Tām nepieciešama regulāra uzsūkšana un slaukīšana ar mitru lupatiņu. Lai pagarinātu grīdas kalpošanas laiku, izmantojiet speciāli vinila grīdai paredzētus tīrīšanas līdzekļus un izvairieties no abrazīvo sastāvdaļu izmantošanas.

Nobeiguma domas

Izvēloties vinila grīdas segumu, svarīgākais ir nevis steigties, bet gan rūpīgi apsvērt visas iespējas un izvēlēties, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Vienmēr konsultējieties ar pārdevēju vai speciālistu un nekautrējieties lūgt paraugus, lai varētu redzēt materiālu tieši savā telpā. Apskatiet mūsu plašo piedāvājumu prof.lv interneta veikalā, lai atrastu kvalitatīvas vinila grīdas par izdevīgām cenām un izbaudiet skaistu grīdu, kas kalpos gadiem.