prof.logo

Fasādes vate

Fasādes vate ir izcils efektivitātes izolācijas materiāls, kas ir plaši izvēlēts fasāžu siltināšanai. Šī akmens vate ir ideāli piemērota fasāžu izolācijai, nodrošinot izteiksmīgas termiskās izolācijas īpašības, kas sekmē enerģijas ietaupījumu. Fasādes vate efektīvi aizsargā ēku no aukstuma un nodrošina ideālu temperatūras līdzsvaru telpās, tādējādi samazinot izdevumus gan apkurei, gan dzesēšanai. Montāža ir relatīvi vienkārša, un materiāla biezums ir pielāgojams atbilstoši specifiskajām vajadzībām. Piedāvājumā ir arī hidrofobizētas un ekoloģiskās fasādes vates iespējas, kas šo materiālu padara par vēlamu variantu ilgtspējīgas būvniecības projektos. Augstas kvalitātes fasādes vates izvēle mūsu tiešsaistes veikalā garantē profesionālu un kvalitatīvu iznākumu. Lai arī fasādes vates cenas var atšķirties atkarībā no materiāla kvalitātes un biezuma, tās piedāvātās ilgtermiņa priekšrocības ir izdevīga investīcija.

Popularitātes
Filtri

17 Produkti

 1. Akmens Vate Rockwool Frontrock Super plāksnēs fasādei | Fasādes vate | prof.lv Viss Online
 2. Akmens Vate Paroc Linio 10 plāksnēs fasādei | Fasādes vate | prof.lv Viss Online

  Akmens Vate Paroc Linio 10 plāksnēs fasādei

  Biezums (mm)
  50mm
  100mm
  150mm
  200mm
 3. Akmens Vate Paroc Linio 15 plāksnēs fasādei | Fasādes vate | prof.lv Viss Online

  Akmens Vate Paroc Linio 15 plāksnēs fasādei

  Biezums (mm)
  20mm
  30mm
  50mm
  100mm
  150mm
 4. Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock F Ar Pārklājumu | Fasādes vate | prof.lv Viss Online

  Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock F Ar Pārklājumu

  Biezums (mm)
  50mm
  80mm
  100mm
  120mm
  150mm
  160mm
 5. Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock F Plus Ar Pārklājumu | Fasādes vate | prof.lv Viss Online
 6. Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock | Fasādes vate | prof.lv Viss Online
 7. Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock F Super | Fasādes vate | prof.lv Viss Online

  Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock F Super

  Biezums (mm)
  30mm
  50mm
  80mm
  100mm
  120mm
  150mm
 8. Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock Super | Fasādes vate | prof.lv Viss Online

  Pretvēja izolācijas plāksnēs Rockwool Ventirock Super

  Biezums (mm)
  30mm
  50mm
  80mm
  100mm
  120mm
  150mm

17 Produkti

Fasādes vate - Efektīvs risinājums mūsdienīgai fasādes siltināšanai

Siltināšana ir viena no būtiskākajām darbībām, lai palielinātu ēkas energoefektivitāti un komfortu. Fasādes vate ir izvēle, kas pēdējos gados kļūst arvien populārāka, piedāvājot ne tikai efektīvu siltumizolāciju, bet arī ilgtspējīgu risinājumu mūsu ēkām.

Akmens vate fasādei - Uzticama izvēle

Akmens vate fasādei ir atzīta par vienu no visizturīgākajiem un uzticamākajiem siltināšanas materiāliem. Šī minerālvate fasādei ir piemērota gan jaunām būvēm, gan vecāku ēku renovācijai, piedāvājot izcilas siltumizolācijas īpašības un izturību pret ārējiem laikapstākļiem.

Fasādes vates cena - Investīcija ilgtermiņā

Investējot fasādes siltināšanā, ir svarīgi apsvērt ne tikai fasādes vates cenu, bet arī ieguvumus, ko tā sniedz. Enerģijas taupīšana un izmaksu samazināšana ilgtermiņā ir tikai daži no ieguvumiem, ko var gaidīt, izvēloties kvalitatīvu fasādes vati.

Fasādes vates uzstādīšana un biezums - Svarīgi faktori

Profesionāla fasādes vates uzstādīšana un pareizi izvēlēts biezums ir izšķiroši, lai nodrošinātu visefektīvāko siltumizolāciju. Ārsienas siltināšana prasa precīzu materiālu izvēli un montāžu, lai nodrošinātu maksimālu energoefektivitāti.

Ilgtspējīga un ekoloģiska fasādes vate

Mūsdienās arvien lielāku uzmanību pievēršam ilgtspējīgām būvmateriālu izvēlēm. Ekoloģiska fasādes vate ne tikai palīdz saglabāt siltumu ēkās, bet arī ir ražota, ņemot vērā vides aizsardzības principus.

Fasādes vates izolācijas īpašības un izturība

Fasādes vate piedāvā izcilas izolācijas īpašības, kas palīdz uzturēt vienmērīgu temperatūru ēkās visu gadu. Tās izturība un hidrofobizētas īpašības nodrošina, ka fasādes izolācija ilgstoši saglabās savas funkcijas, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Kopšanas un montāžas ērtums

Fasādes vates montāža ir salīdzinoši vienkārša, un tas ir materiāls, kas neprasa intensīvu kopšanu. Hidrofobizēta fasādes vate ir izturīga pret mitrumu, nodrošinot, ka siltumizolācijas slānis paliks sauss.

Prof.lv piedāvā plašu fasādes vates sortimentu, kas ļauj katram atrast piemērotāko materiālu saviem projektiem. Atkarībā no jūsu specifiskajām prasībām un budžeta, mēs varam palīdzēt izvēlēties labāko fasādes vates risinājumu, lai nodrošinātu enerģijas taupīšanu un paaugstinātu ēkas vērtību. Apzinoties fasādes vates cenas un tās priekšrocības, mūsu klienti var justies droši, veicot ilgtermiņa ieguldījumus savā nekustamajā īpašumā.