prof.logo
×
×

Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas ir ne tikai elegants, bet arī praktisks logu noformējuma risinājums, kas pielāgojas mūsdienu interjeriem. Prof.lv piedāvā plašu rullo zaluzijas izvēli, ieskaitot rullo kasešu žalūzijas, kas ir pieprasītas klientu vidū pateicoties to diskretajai izskatam un vieglajai uzstādīšanai. Šāda tipa žalūzijas rullo perfekti iederēsies jūsu mājvietā, nodrošinot nepieciešamo privātumu un aizsargājot telpas no tiešiem saules stariem. Turklāt, rullo kasešu žalūzijas cenas Prof.lv mājaslapā ir konkurētspējīgas, ļaujot iegādāties augstas kvalitātes logu noformējumu par pieejamu cenu. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādus modeļus un krāsas, kas ļaus izvēlēties piemērotākās rullo žalūzijas atbilstoši jūsu individuālajām vēlmēm un interjera stilam. Apskatiet mūsu piedāvājumu prof.lv un uzlabojiet savas telpas funkcionalitāti un vizuālo tēlu ar kvalitatīvām rullo kasešu žalūzijām.

Popularitātes
Filtri

8 Produkti

 1. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-5, Poliestera, Brūnas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-5, Poliestera, Brūnas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 2. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-4, Poliestera, Bēšas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-4, Poliestera, Bēšas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 3. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-2, Poliestera | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-2, Poliestera

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 4. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-6, Poliestera, Pelēkas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-6, Poliestera, Pelēkas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 5. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-8, Poliestera, Brūnas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-8, Poliestera, Brūnas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 6. Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-7, Poliestera, Brūnas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Rullo RPF015-7, Poliestera, Brūnas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 7. Žalūzijas Dekorika Prestigo Rullo HMR-821, Poliestera, Pelēkas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Prestigo Rullo HMR-821, Poliestera, Pelēkas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm
 8. Žalūzijas Dekorika Prestigo Rullo HMR-826, Poliestera, Brūnas | Rullo žalūzijas | prof.lv Viss Online

  Žalūzijas Dekorika Prestigo Rullo HMR-826, Poliestera, Brūnas

  Platums (cm)
  60cm
  80cm
  100cm
  120cm
  140cm
  160cm

8 Produkti

Kā Izvēlēties Savam Mājoklim Piemērotākās Rullo Žalūzijas?

Ja meklējat modernu un stilīgu saules aizsardzības risinājumu savam mājoklim, rullo žalūzijas ir viena no izplatītākajām izvēlēm. Ērtas lietošanā, vienkāršas dizainā un viegli pielāgojamas jebkurā interjerā, rullo žalūzijas var kļūt par neparastu akcentu jūsu istabās vai diskretu fonu. Šajā rakstā izskatīsim dažādus padomus un ieteikumus, kas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli, iegādājoties rullo žalūzijas no prof.lv tiešsaistes veikala sortimenta.

Ievads Rullo Žalūziju Pasaulē

Rullo žalūzijas ir izgatavotas no auduma, kas uzvilkts uz rullīša un uzstādīts sienā vai loga ailē. Viens no šī tipa žalūziju galvenajiem ieguvumiem ir to vienkāršība un elegancija, kā arī vieglā uzstādīšana un regulēšana, pateicoties ērtām vadības sistēmām. Interesējoties par rullo kasešu žalūzijas, pircējam ir iespēja izvēlēties starp stilīgiem dizainiem un krāsu gammu, kas nesaskaņotu ar mājokļa interjeru. Taču, pirms pieņemt lēmumu, ir svarīgi apsvērt vairākus svarīgus faktorus.

Kādu Tipa Rullo Žalūzijas Izvēlēties?

Pašreizējā tirgū ir pieejami dažādi žalūzijas rullo tipi, tostarp klasiskās rullo žalūzijas un rullo kasešu žalūzijas. Kasešu žalūzijas ir modernāka un funkcionālāka versija, kas iekļauta kasetnē, paslēpjot mehānismus un nodrošinot tīru, estētiskāku izskatu. Izvēlējoties rullo kasešu žalūzijas cenas var atšķirties atkarībā no izmantotajiem materiāliem un dizaina, tāpēc svarīgi ir izvērtēt gan savu budžetu, gan telpas vajadzības.

Auduma un Krāsu Izvēle

Kad izvēlaties rullo, viens no svarīgākajiem aspektiem ir auduma un krāsas izvēle. Žalūziju auduma biezums nosaka, cik daudz gaismas tiek caurlaidīts, tāpēc labāk izvēlēties biezāku audumu guļamistabai, bet plānāku – dzīvojamā istabā vai virtuvē. Rullo žalūziju krāsa jāizvēlas, ņemot vērā istabas interjeru, lai tā papildinātu vai izceltu tā akcentus.

Izmēru Noteikšana

Pirms veicat rullo žalūziju pasūtījumu, jums jābūt precīzām loga vai telpas, kurās tās tiks uzstādītas, izmēru zināšanām. Nekorekti izmērītas rullo zaluzijas var radīt problēmas, piemēram, nepilnīgu telpas aptumšošanu. Prof.lv piedāvā izgatavot žalūzijas pēc individuāliem pasūtījumiem, tāpēc izmēru precizitātei jāpievērš īpaša uzmanība.

Montāžas Veidi

Rullo žalūzijas var uzstādīt divos veidos: sienā vai loga ailē. Šis izvēles aspekts parasti ir atkarīgs no telpas specifikas un personīgajām vēlmēm. Piemēram, uzstādīšana loga ailē nodrošina ciešāku piegulošanu pie loga un labāku gaismas kontroli, savukārt montāža pie sienas var padarīt telpu vizuāli lielāku.

Funkcionalitātes Aspekti

Kaut arī estētika ir svarīga, nevar aizmirst par rullo žalūziju funkcionalitāti. Jums jāapsver, vai vēlaties, lai žalūzijas tiktu izmantotas gaismas filtrēšanai, vai arī nepieciešama pilnīga tumsa telpā. Attiecīgi jums jāizvēlas audumi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Zīmola Uzticamība un Atsauksmes

Iegādājoties rullo kasešu žalūzijas, nozīmīgu lomu spēlē zīmola reputācija un klientu atsauksmes. Prof.lv ir uzņēmums, kas ilgus gadus nodarbojas ar saules aizsardzības sistēmu tirdzniecību, un klientu atzinība liecina par produktu kvalitāti un servisa izcilību.

Secinājums

Izvēloties rullo žalūzijas, jāņem vērā gan estētiskie, gan praktiskie faktori. Lieliski un kvalitatīvi produkti var tikt atrasti prof.lv plašajā rullo žalūziju klāstā. Ja joprojām neesat pārliecināti par savu izvēli, prof.lv speciālisti vienmēr ir gatavi jums palīdzēt! Nenovērtējiet par zemu ērtību, ko sniedz pareizi izvēlētas un uzstādītas žalūzijas, jo tās var pilnībā mainīt jūsu dzīves telpas atmosfēru un komforta līmeni.

Iedvesmojieties, pētiet un veiciet pareizo izvēli, lai jūsu mājokļa logi izstarotu gan funkcionalitāti, gan stila apziņu. Atcerieties, rullo žalūzijas no prof.lv ir tikai vienas klikšķa attālumā!