prof.logo
Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 225

Lapa
 1. Niedru žogs rullī | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena

  Niedru žogs rullī

  Augstums (m)
  1m
  1.5m
  2m
 2. Korķis taisnstūrprofilam, Melns | Žogi | prof.lv Viss Online

  Korķis taisnstūrprofilam, Melns

  Izmērs (mm)
  40x70mm
  50x70mm
  40x100mm
  50x80mm
  60x120mm
  60x80mm
 3. Korķis kvadrātprofilam, Melns | Žogi | prof.lv Viss Online

  Korķis kvadrātprofilam, Melns

  Izmērs (mm)
  32x32mm
  120x120mm
  140x140mm
  15x15mm
  20x20mm
  30x30mm
 4. Žoga stabs profilēts Ø48mm, zaļš (RAL6005) | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena
 5. Stiprinājums, Melns | Žogi | prof.lv Viss Online

  Stiprinājums, Melns

  Diametrs (mm)
  3mm
  4mm
  5mm
  6mm
 6. Pvc pārklāta cinkota stieple | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena

  Pvc pārklāta cinkota stieple

  Stieples diametrs (mm)
  0.9mm
  1.3mm
  1.7mm
  3mm
  4mm
 7. Cinkota stieple | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena

  Cinkota stieple

  Stieples diametrs (mm)
  0.6mm
  0.9mm
  1.5mm
  2.5mm
  3.5mm
 8. Virpoti koka mieti (stabi) žogam 3.klase Ø60mm | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena
 9. Montāžas cilpa žoga stiprināšanai, zaļa (RAL6005) | Žogi | prof.lv Viss Online
 10. Pulverkrāsoti 3D žoga paneļi, L 2,5m, stieple Ø4mm, zaļi | Žogi | prof.lv Viss Online
  ApjomaCena

Produkti 1-24 no 225

Lapa

Ja jums pieder māja vai mazdārziņš, tad pavisam noteikti kādreiz ir bijis vai drīz būs aktuāls jautājums par žoga ierīkošanu. Dienu no dienas redzam skaistas mājas ar augstām sētām, kurām neredz pāri, redzam vienkāršus metāla žogus ap mazdārziņiem un pamatīgus, izturīgus žogus ap slēgtām teritorijām. Kādu žogu labāk izvēlēties savām vajadzībām, kas jāņem vērā?

Prof piedāvājumā atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai uzstādītu žogu – žogu stabus un piederumus, vārtus kā arī mobilos žogus, kurus var uzstādīt, piemēram, kādu darbu laikā un pēcāk ātri un vienkārši demontēt.

Lai paša spēkiem uzstādītu žogu, nav vajadzīgas īpašas iemaņas. Ja agrāk žogu izgatavot lauku sētā bija īsts varoņdarbs, tad šodien tas notiek pavisam vienkārši. Agrāk, lai izgatavotu pamatīgu žogu savai sētai, vajadzēja pašu spēkiem izgatavot kārtīgus ozolkoka mietus, nomizot tos un apdedzināt ugunskurā (tas bija dabisks veids kā apstrādāt koka stabu pirms ierakšanas zemē). Pēc tam tika raktas bedres, kurās stabus ievietoja.

Mūsdienās viss ir daudz vienkāršāk. Svarīgi ir tas, ka var izvēlēties no dažādiem žogu veidiem. Palūkojieties uz privātmājām savā rajonā – vienai kalēja kalti metāla stabiņi, citai spēcīgs koka žogs ar dzīvžogu, citai vienkāršāks, bet ne sliktāks metāla stiepļu žogs, kuru arī var papildināt ar dekoratīvu dzīvžogu.

Metāla stabi žoga uzstādīšanai ir lēti un ilgi kalpojoši. Tie ir apstrādāti ar speciālu materiālu, lai pasargātu tos no rūsas. Iegādājoties stabus žogam noteikti jautājiet Prof konsultantiem par to, kādi papildus materiāli vai aksesuāri ir nepieciešami (piemēram montāžas cilpas žoga stiprināšanai). Prof piedāvā lielu žogu izvēli dažādām vajadzībām un gaumēm, iespējams iegādāties arī koka žoga mietus.

Lai droši un lēti

Daudzi klienti jautā, kādu žogu izvēlēties, ja gribas apvienot drošību un labu cenu. Speciālisti iesaka izvēlēties metāla paneļu žogu, kas ir drošs un tā izmaksas ir salīdzinoši zemas. Toties šāds žogs izskatās labi, it īpaši tad, ja izvēlaties to savienot ar dzīvžoga tūjām. Žogs ir mājas teritorijas dizaina elements, tāpēc noteikti jāpadomā par to, kā tas izskatīsies.

Metāla paneļu žogs ir drošs – tā kā tam augšpusē ir asumi, tad tam nevar pārrāpties. Tāpat tas ir drošs pret patvaļīgu demontāžu. Ja vēlaties lētāko variantu, nedomājot par drošību, tad var izvēlēties sieta žogu.

Žogu veidus var miksēt. Drošākajās mājas pusēs lieciet sieta žogu, bet tur, kur ir pieeja no ielas – paneļu žogu, kas arī izskatīsies nopietnāks.

Papildiniet savu žogu ar ko dzīvu

Lai izveidotu skaistu dzīvžogu nevajag aprobežoties tikai ar klasiskajām tūjām. Stādu audzētavas piedāvā dažādus risinājumus skaistam dzīvžogam, kas priecēs ne tikai jūsu, bet arī garāmgājēju acis.

 • Mūžzaļš dzīvžogs ir viegli kopjams. Tas zaļos visu cauru gadu un jums nebūs rudenī jāgrābj nobirušās lapas.
 • Vasarzaļš dzīvžogs īpaši skaists būs tieši vasarā. Tas priecēs ar ziediem un rudenī ar ogām.
 • Cērpamie dzīvžogi prasīs lielāku ieguldījumu, jo būs biežāk jākopj. Iespējams, nāksies nolīgt dārznieku, jo pašiem sākumā var neizdoties apkopt šādu žogu. Toties tas aizņem mazāku platību.
 • Brīvi augošs dzīvžogs nav jācērp, tomēr līdz ar to tas aizņem vairāk vietas.
 • Tūju dzīvžogs ir klasiska izvēle. Tas ir viegli kopjams un uzturams. Bez tam, ir ļoti daudzas tūju šķirnes, no kurām izvēlēties. Ne visas tūjas aug garas un ir bieži jācērp – painteresējieties par sev tīkamāko šķirni.
 • Priežu dzīvžogs izskatīsies ļoti eleganti, it īpaši, ja jūsu īpašumā ir smilšaina augsne – tas priedēm būs pa prātam. Arī šeit var variēt ar šķirnēm.

Stieples un dzeloņdrātis

Stieples un dzeloņdrātis visbiežāk izvēlas lauksaimnieki vai īpašu teritoriju īpašnieki. Dzeloņdrātis tiek uzstādītas arī žogiem, kas ieskauj bīstamas vai īpaši aizsargājamas teritorijas. Šādiem žogiem tikt pāri ir praktiski neiespējami.

Lauksaimniecības žogi parasti ir samērā vienkārši, toties izturīgi. Tos izmanto ne tikai dzīvnieku aplokiem, bet arī dārzu un ceļmalu norobežošanai. Kā piemēru var minēt žogus lielo šoseju malās – lai meža dzīvnieki neizskrien uz ceļa. Šādiem žogiem parasti tiek izmantoti nevis metāla, bet koka stabi, kas ir lētāk un dabai draudzīgāk. Lauksaimniecībai tiek izmantotas arī metāla stieples, kuras visbiežāk pielieto dzīvnieku aplokiem ar pievienotu strāvu.

Uzstādīšana

Žogu uzstādīt var saviem spēkiem, bet, ja neesat pārliecināti par to, kā tas darāms, labāk aicināt palīgā speciālistus. Svarīgi ir pareizi izvietot un nostiprināt žoga mietus, lai tie būtu stabili un taisni. Pieejiet žoga uzstādīšanai nopietni – kad stabi jau ierakti, vairs neko izmainīt nevarēs.

Kad žogs uzstādīts, neaizmirstiet par vārtiem! Prof sortimentā atrodami dažādi vārti, sākot ar mazajiem vienviru vārtiņiem līdz divviru vārtiem dažādām gaumēm. Atliek vien izvēlēties izmērus, krāsu un citas detaļas. Esiet vērīgi ņemot mērus – pie uzstādīšanas katrs centimetrs ir svarīgs.

Žogs ir kā robeža, kas ietver jūsu privāto teritoriju. Tas pasargā jūsu īpašumu ne tikai no zagļiem un nevērīgiem garāmgājējiem, bet arī no putekļiem un trokšņiem. Pilsētā dzīvojošie lieliski zina, ka cilvēki mēdz uzvesties gaužām cūciski – iemest mājas teritorijā kādu pudeli vai izsmēķus. Tāpat mājas īpašnieks noteikti jutīsies drošāk, kad māju apjozīs žogs – pa pagalmu bez bēdas varēs skraidīt suns un spēlēties bērni. Žogs, tā ir vērtība un vajadzība. Tas ir viens no svarīgākajiem elementiem jūsu īpašumā.

Ja esat nolēmuši uzstādīt žogu savam īpašumam, iegriezieties Prof – zinoši speciālisti jums ieteiks labākos risinājumus.