+371 67672222

info@prof.lv

Mūsu darba laiks

P-Pk 8:00 - 18:30

S 9:00 - 14:00

Pasūtījumus pieņemam 24h dienaktī 7 dienas nedēļā
Būvķīmija

KRĀSAS, LAKAS, ANTISEPTIĶI, EĻĻAS

Celtniecības un remontdarbu laikā neiztikt bez dažādām krāsām un līdzekļiem, kas paredzēti virsmu apstrādei, sagatavošanai, tīrīšanai, arī dekoratīvajiem darbiem, jo tas ir viens no pēdējiem posmiem, lai telpas un ēka iegūtu iecerēto izskatu. Tagad ražotāju piedāvājums šajā preču segmentā ir ļoti plašs, nodrošinot katram klientam iespēju atrast to, kas atbilst viņa gaumei un vajadzībām.

Prof savā piedāvājumā iekļāvis tikai pašus kvalitatīvākos produktus no vadošajiem ražotājiem (Vivacolor, Sadolin, Pinotex, Tikkurila, Caparol un citiem), bet tajā pašā laikā saglabāta tiešām plaša izvēle — pieejamas krāsas, eļļas, lakas, antiseptiķi, tīrīšanas līdzekļi, šķīdinātāji.

  • Iekšdarbu krāsas paredzētas dažādas sagatavotības un materiāla virsmu krāsošanai gan dzīvojamajās, gan sabiedriskajās telpās. Pieejamas krāsas sienām, griestiem, gruntsslānim, arī mazgājamas, tapešu krāsošanai, ar augstu nodilumizturību utt. Krāsu īpašības var ātri piemeklēt savām vajadzībām un atrast labāko risinājumu, kas sniegs gan vēlamo estētisko, gan praktisko risinājumu.
  • Koka antiseptiķis ir neaizstājams visur, kur tiek izmantotas koka detaļas — apdarē un arī mēbelēs. Koks ir patīkams, dabisks un skaists materiāls, ko izmanto arvien vairāk, tomēr, lai tas labi un ilgi kalpotu, tas arī ir jāaizsargā no ārējo faktoru ietekmes. Antiseptiķis derēs darbam ar dārza mēbelēm, terasei, arī sētas apstrādei un citām koka detaļām, kas atrodas ārējo faktoru ietekmē.
  • Lakas arī ir populāra izvēle iekšdarbu un āra darbu veikšanai. Prof piedāvā lakas iekšdarbiem, grīdām, mēbelēm, pirtīm, jahtām un universāliem darbiem. Lakas izmantošana sniedz gan vizuālus uzlabojumus, gan ļauj pasargāt virsmu no dažādu faktoru ietekmes — netīrumiem, mitruma, laika apstākļiem u.c.
  • Metālu, ārdarbu (fasādes), universālās (alkīda), grīdas un dekoratīvās krāsas katra ir ar specifiskām īpašībām un sastāvu, tāpēc katras paredzētas citiem darbiem un virsmām. Lai izvēlētos atbilstošāko produktu, klientam jāzina, ko vēlas nokrāsot un kādu rezultātu panākt.
  • Linsēklu eļļas ir dabisks līdzeklis koka elementu apstrādei, lai pasargātu tos no mitruma, netīrumiem un citiem bojājumiem. Linsēklu eļļu tīrā veidā var izmantot trauku, galdu, mēbeļu apstrādei, virsmām, kas ir saskarē ar pārtiku, jo eļļa ir nekaitīga veselībai. Tā ir laba izvēle, domājot par vidi, kurā uzturas un aug mazi bērni, kuru veselība ir īpaši jutīga pret dažādiem ķīmiskiem savienojumiem. Tāpat linsēklu eļļa pieejama ar dažādiem piejaukumiem, kļūstot piemērota āra darbiem un koksnes apstrādei, jo labi samazina trupes, mitruma un sēnītes ietekmi.

Šķīdinātāji un tīrīšanas līdzekļi ir nepieciešami, lai sekmīgi un atbilstoši sagatavotu virsmas tālākai apstrādei, krāsošanas darbiem. Tāpat arī, lai notīrītu darba instrumentus un citas virsmas pēc remontdarbiem, jo viens no svarīgiem noteikumiem, kas jāievēro būvdarbu un remonta laikā, ir darba vietas un instrumentu sakopšana dienas beigās.

Vairāk >>
Mazāk >>