prof.logo

Dārza krēsli

Popularitātes
Filtri

24 Produkti no 140

Lapa

24 Produkti no 140

Lapa

Kam pievērst uzmanību, izvēloties dārza krēslu?

Atpūta dārzā nav iedomājama bez piemērota krēsla, kurā iespējams ērti pavadīt laiku sauļojoties, malkojot ikrīta kafiju vai tērzējot ar draugiem ballītē. Bet vai zini, kādi dārza krēsli vislabāk derēs Tavām vajadzībām? Lasi un noskaidro!

Krēsla tips

Dārza krēsli tiek iedalīti vairākos tipos – sākot ar bērnu un beidzot ar salokāmiem krēsliem. Uzzini, kādas ir katra krēsla priekšrocības::

  • Atpūtas krēsli – izceļas ar lielāku komforta līmeni, ko nodrošina gan krēsla forma, gan komplektā iekļautie spilveni;
  • Atzveltnes krēsli – dārza krēsli ar atzveltni ir lieliski piemēroti, lai tos izmantotu pie galda. Atsevišķu atzveltnes krēslu modeļus iespējams sakraut vienu virs otra, kas ievērojami atvieglo to uzglabāšanu un pārvietošanu;
  • Bērnu krēsli – šie dārza krēsli ir īpaši piemēroti bērniem gan pēc izmēra, gan krāsām un dizaina;
  • Salokāmie krēsli – šo krēslu priekšrocība ir to nelielais izmērs, kad tie ir salikti; šī iemesla dēļ saliktus krēslus ir vērts izvēlēties, ja ziemas periodā ir ierobežota to uzglabāšanas vieta vai arī krēsli regulāri tiks pārvadāti uz citu dārzu, pludmali vai cituviet;
  • Šūpuļkrēsli – kā jau iespējams spriest pēc nosaukuma, šie dārza krēsli ir veidoti tā, lai tajos būtu iespējams šūpoties.

Katram no dārza krēslu veidiem ir savi plusi, tāpēc piemērots risinājums var būt arī dažādu krēslu iegāde, izvēloties, piemēram, pāris atzveltnes krēslus maltītēm, kā arī vienu atpūtas krēslu, kurā relaksēties pēc darba dienas.

Materiāls

Dārza krēslu materiāls ietekmē vairākus aspektus – sākot ar krēsla svaru un beidzot ar tā apkopi, tāpēc šim parametram jāpievērš īpaša vērība. Lielākoties dārza krēsli tiek izgatavoti no šādiem materiāliem:

  • Koks – no koka izgatavotie dārza krēsli izceļas ar elegantu izskatu, turklāt, pateicoties to samērā lielajam svaram, Tev nevajadzēs uztraukties par kādu spēcīgāku vēja brāzmu. Tiesa, par koka krēsliem nepieciešams parūpēties, tos reizi gadā viegli noslīpējot un ieeļļojot (precīzu informāciju iespējams atrast preces aprakstā jeb specifikācijā);
  • Metāls – metāla krēsli ir ļoti izturīgi, kā arī tiem nekaitē laikapstākļi (ar noteikumu, ka tie ir atbilstoši apstrādāti). Arī metāla krēslu svars ir visai liels;
  • Plastikāts – plastikāta krēslu priekšrocība savukārt ir to nelielais svars, līdz ar to krēslus būs ļoti ērti pārvietot. Arī kopšana šī materiāla krēsliem ir vienkārša, un lietus tiem nekaitēs;
  • Plastikāta pinums – salīdzinot ar plastikāta krēsliem, krēsli ar pinumu izskatās elegantāk, taču tos ir nedaudz sarežģītāk kopt, jo netīrumi mēdz nonākt pinumu spraugās un salaiduma vietās;
  • Tekstils – tekstila mēbeles izceļas ar nelielu svaru un ne tikai – tajos ir ļoti ērti sēdēt. Tomēr jārēķinās, ka tos nav ieteicams izmantot sliktos laikapstākļos, ja vien specifikācijā nav norādīts citādāk. No tekstila izgatavotu dārza krēslu lietus var sabojāt vai būtiski saīsināt tā kalpošanas laiku.

Tam, no kāda materiāla dārza krēsli izgatavoti, ir liela nozīme, taču vēl svarīgāks aspekts ir atbilstoša parūpēšanās par tiem. Pirmkārt, ievēro preces aprakstā minēto informāciju; ja tur nav pieminēts, kā mēbeli kopt, vari meklēt pamācību internetā. Otrkārt, ja tas iespējams, krēslus sliktos laikapstākļos novieto telpās vai vismaz zem jumta.

Krāsa un dizains

Lai dārza krēsli iederētos kopējā ainavā, ieteicams izvēlēties atbilstošas krāsas un dizaina krēslus. Vislabāk tos pieskaņot galdam, ja tāds dārzā atrodas, vai arī terases segumam. Praktiski ikvienā dārzā iederēsies dārza krēsli neuzkrītošās krāsās (pelēkā, melnā, bēšā, baltā, zaļā).

Dārza krēsli un citas dārzam paredzētas mēbeles plašā klāstā atrodamas pie mums, PROF.LV – Latvijā lielākajā būvmateriālu veikalā. Atliek vien izvēlēties Tavam dārzam piemērotākos krēslus, un par pārējo parūpēsimies mēs!