550H3000B
Ir noliktavā
Tikai %1 palikuši
Atvilktnes dziļums (mm)
300mm
350mm
400mm
450mm
500mm
550mm
600mm
650mm
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Nepilnas Izvilkšanas Vadotnes Blum TANDEM 300 mm
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Pakomāts | Nav pieejams
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Produkta informācija
Tips
Tandem vadotnes
Krāsa
Cinkota
Materiāls
Tērauds
Jauda (kg)
30
Zīmols
Blum
Papildus apraksts
BLUM TANDEM Nepilna izvilkšanas vadotnes 300 mm ar BLUMOTION
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Nepilnas Izvilkšanas Vadotnes Blum TANDEM 300 mm
Produkta varianti
  • Nepilnas Izvilkšanas Vadotnes Blum TANDEM 300 mm ar BlumOTION (550H3000B), 550H3000B