Preces Kods
492401
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Zīmols
Acer
Datora tips
Biznesam, Izglītībai un mājām
Sērija
Aspire 3
Sērijas kods
A315-24P-R9JB
Ekrāna izmērs (collas)
15.6
Ekrāna izšķirtspēja
1920x1080px
Ekrāna tips
IPS
Ekrāna izšķirtspējas tips
Full HD
Priekšējā kamera
Procesora sērija
AMD Ryzen 3
Procesora modelis
7320U
Procesora frekvence
2.4 GHz
Procesora pastiprinātā režīma frekvence
4.1 GHz
Kodolu skaits
4
Procesora Threads
8
Operatīvā atmiņa (RAM)
8GB
Operatīvās atmiņas veids
DDR5
Cietais disks
512GB
Video karte
AMD Radeon
Video kartes veids
Iebūvēta
Operētājsistēma
Windows 11 Home
Klaviatūras valoda
Angļu / Krievu
Klaviatūras apgaismojums
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
802.11ax
Bluetooth
Iebūvēts mikrofons
Skaņas karte
HDMI pieslēgvietu skaits
1
USB Type-C portu skaits
1
USB 3.2 portu skaits
2
Audio izeja
Optiskā diskierīce
Akumulatora šūnu skaits
3
Garantija (gadi)
2
Akumulatora garantija
Svars (kg)
1.8kg
Ražotāja lapa
www.acer.com
Svītrkods
Papildus apraksts
Aspire 3 Laptop - A315-24P.
Audio-In
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Bluetooth
Yes
Built-in WebCam
Yes
Category Code
NB
Clock speed
2400 MHz
Colour
Pure Silver
CPU Family name
Ryzen 3
CPU Model Number
7320U
Depth
238.76 mm
Description
Aspire 3 Laptop - A315-24P.
Full Description Line
Aspire 3|A315-24P-R9JB|CPU Ryzen 3|7320U|2400 MHz|Screen 15.6|Resolution 1920x1080|Screen type IPS|RAM 8GB|DDR5|SSD 512GB|Graphics Integrated|VGA card AMD Radeon Graphics|Integrated|Keyboard ENG/RUS|3 cells|1xHDMI|1xAudio-In|1xAudio-Out|2xUSB 3.2|1xUSB-C|Wireless LAN 802.11ax|Bluetooth|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 11 Home|Pure Silver|Width 362.96 mm|Height 18.79 mm|Depth 238.76 mm|Weight 1.8 kg
Grafics controller
Integrated
Graphics memory
Integrated
HDMI
Height
18.79 mm
KB language
ENG/RUS
Memory (RAM)
8GB
Memory type
DDR5
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
Aspire 3
ODD type
none
Operating System
Windows 11 Home
Product line
Consumer
Product model code
A315-24P-R9JB
Screen size
15.6
Screen type
IPS
Shipping box quantity
Speakers
SSD Capacity
512GB
Unit Brutto Volume
0.01008 cubm
Unit Gross Weight
2.56 kg
Unit Net Weight
1.8 kg
USB 3.2
USB-C
Vendor Homepage
www.acer.com
VGA card
AMD Radeon Graphics
Width
362.96 mm
Wireless LAN
802.11ax
Audio-In
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Built-in WebCam
Category Code
NB
Clock speed
2400 MHz
Colour
Pure Silver
CPU Family name
Ryzen 3
CPU Model Number
Depth
238.76 mm
Description
Full Description Line
Grafics controller
Graphics memory
HDMI
Height
18.79 mm
KB language
ENG/RUS
Memory (RAM)
Memory type
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
ODD type
none
Operating System
Product line
Consumer
Product model code
A315-24P-R9JB
Screen size
Screen type
Shipping box quantity
Speakers
SSD Capacity
Unit Brutto Volume
0.01008 cubm
Unit Gross Weight
2.56 kg
Unit Net Weight
USB 3.2
USB-C
Vendor Homepage
VGA card
AMD Radeon Graphics
Width
362.96 mm