Preces Kods
492463
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Zīmols
Asus
Datora tips
Mobils un viegls
Sērija
Vivobook
Sērijas kods
M1605YA-MB179W
Ekrāna izmērs (collas)
16
Ekrāna izšķirtspēja
1920x1200px
Ekrāna tips
IPS
Ekrāna izšķirtspējas tips
FHD+
Ekrāna virsma
Matēts (Anti-Glare)
LED fona apgaismojums
Priekšējā kamera
Kameras veids
720p HD camera With privacy shutter
Procesora sērija
AMD Ryzen 5
Procesora modelis
7530U
Procesora frekvence
2.0 GHz
Procesora pastiprinātā režīma frekvence
4.5 GHz
Kodolu skaits
6
Procesora Threads
12
Operatīvā atmiņa (RAM)
16GB
Operatīvās atmiņas veids
DDR4
Cietais disks
512GB
Cietā diska veids
SSD
SSD tips
M.2 NVMe PCIe 3.0
Video karte
AMD Radeon
Video kartes veids
Iebūvēta
Operētājsistēma
Windows 11 Home
Klaviatūras valoda
Angļu
Klaviatūras apgaismojums
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth Paaudze
5.3
Pirkstu nospieduma nolasītājs
Iebūvēts mikrofons
Skaņas karte
HDMI pieslēgvietu skaits
1
USB 3.0 A tipa portu skaits
1
USB 3.0 C tipa portu skaits
USB 2.0 portu skaits
2
Optiskā diskierīce
Akumulatora šūnu skaits
3
Akumulatora ietilpība (Wh)
42 wh
Akumulatora tehnoloģija
Li-on
Garantija (gadi)
2
Akumulatora garantija
Svītrkods
Papildus apraksts
Bruto dziļums (mm)
20
Bruto augstums (mm)
250
Bruto svars (kg)
2.08
Bruto platums (mm)
360
Neto svars (kg)
1.88
Summa iepakojumā
1.00 pcs
Papīrs/kartons (g)
190
Plastmasa (bez pet) (g)
10
Taras svars (kg)
0.2
Ti svars (kg)
0.2
Tilpums (m3)
0
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Iebūvēts akumulators
Yes
Eeia nodoklis
Yes
Wee klasifikācija
CL109:2:2017-04-01
Palette qty
480 pcs
Iekšējās atmiņas tips
DDR4 on board
Multikodola tips
6
Procesora tips
AMD Ryzen 5
Procesors
7530U
4.3 GHz
Procesora frekvence
2.0 GHz
Garantija
24 mēnesis(i)
Akumulatora garantija
12 mēnesis(i)
Operatīvā atmiņa
16 GB
Ekrāna izmērs
16 in
Displeja virsma
Anti-glare
Hd veids
WUXGA
Optiskās diskierīces tips
No Optical Drive
Ekrāns
1920 x 1200 pikseļi
Skārienjūtīgais ekrāns
No
Paneļa veids
IPS
Wi-fi standartu
802.11ax
Tastatūras valoda
English
Bluetooth versija
5.3
Wi-fi
Bluetooth
Tastatūras apgaismojums
Produkta krāsa
Indie Black
Operētājsistēma
Windows 11 Home
Datu nesējs
SSD
Producer product name
M1605YA-MB179W
Producer product family
Vivobook
Sdd diskdziņa kapacitāte
512 GB
Kopējā glabāšanas ietilpība
Priekšējā kamera
Baterijas šūnu skaits
3
Iebūvētā grafiskā adaptera modelis
AMD Radeon Graphics
Battery capacity
42 vatstunda
Pirkstu nospiedumu nolasītājs
Kamera
Usb 3.0 (3.1, 1. paaudzes) a tipa portu daudzums
Usb 2.0 pieslēgvietu skaits
Usb 3,0 (3.1, 1. paaudzes) c tipa portu daudzums
Baterijas tehnoloģija
Li-on
Ssd diskdziņa interfeisi
M.2 NVMe PCIe 3.0
Maksimālais atjauninājuma ātrums
60 Hz