Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-330 HC Solo Carton Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019L5000)
Preces Kods
507438
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 6 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Pakomāts | Nav pieejams
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Bosch instrumenti
Modelis
GDS 18V-330 HC Solo Carton
Tips
Akumulatora triecienskrūvgrieži
Elektroapgāde
Akumulators
Akumulators komplektā
Lādētājs komplektā
Apgriezienu skaits tukšgaitā
0-2800
Maksimālais griezes moments (Nm)
560Nm
Ātrumu skaits
3
Āmura režīms
Triecienu skaits minūtē
Uzgaļu komplekts
Apgaismojums
Komplektā soma/koferis
Svars (kg)
1.2kg
Svītrkods
Papildus apraksts
  • Kompaktā un vieglā GDS 18V-330 HC Professional akumulatora triecienatslēga atvieglo darbu.
  • Griezes moments 330 Nm un griezes moments 560 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-330 HC Professional ir aprīkots ar iekārtas statusa indikatoru, LED gaismu un jostas klipsi papildu ērtībām.
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Akumulatora Triecienskrūvgriezis Bosch GDS 18V-330 HC Solo Carton Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019L5000)