Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GDS 18V-450 PC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K4101)
Preces Kods
505525
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 3 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Pakomāts | Nav pieejams
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Bosch instrumenti
Modelis
GDS 18V-450 PC
Tips
Akumulatora triecenurbjmašīnas
Elektroapgāde
Akumulators
Akumulators komplektā
Lādētājs komplektā
Apgriezienu skaits tukšgaitā
0-2300
Maksimālais griezes moments (Nm)
800Nm
Ātrumu skaits
3
Triecienu skaits minūtē
Uzgaļu komplekts
Apgaismojums
Komplektā soma/koferis
Svars (kg)
1.6kg
Svītrkods
Papildus apraksts
  • Atvieglo darbu ar GDS 18V-450 PC bezvadu triecienuzgriezni.
  • Pievilkšanas griezes moments 450 Nm un atskrūvēšanas griezes moments 800 Nm nodrošina izcilu veiktspēju.
  • Tas ir savietojams ar visiem Bosch Professional 18V akumulatoriem un lādētājiem (profesionālā 18V sistēma).
  • GDS 18V-450 datoram ar bloķēšanas galviņu ir iekārtas statusa indikators, LED gaisma un jostas klipsi papildu ērtībām.
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GDS 18V-450 PC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K4101)