Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6203)
Preces Kods
505523
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Zīmols
Bosch instrumenti
Modelis
GSR 18V-90 FC
Tips
Akumulatora urbjmašīnas
Elektroapgāde
Akumulators
Akumulators komplektā
Lādētājs komplektā
Maksimālais griezes moments (Nm)
64Nm
Ātrumu skaits
2
Patronas diametrs (mm)
1.5-13mm
Uzgaļu komplekts
Maksimālais urbšanas diametrs kokā (mm)
68mm
Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā (mm)
13mm
Komplektā soma/koferis
Svars (kg)
0.94kg
Svītrkods
Papildus apraksts
  • Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick sistēmas, kas ļauj pārvarēt visus izaicinājumus būvlaukumā: ekscentriskais stiprinājums ļauj strādāt tuvu malām un sienām, bet leņķa stiprinājums pārvērš skrūvgriezi leņķa urbis.
  • Šos piederumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no mašīnas.
  • Piestiprinot unikālo āmura stiprinājumu GFA 18-H, iekārta kļūst par pilnvērtīgu SDS plus āmuru, kas ir gatavs bez piepūles āmurēšanai betonā līdz Ø 10 mm.
  • Ar galvas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm, jūsu rokā ir ļoti kompakta un jaudīga mašīna.
  • Bosch Professional FlexiClick sistēma: lieliski aprīkota profesionālam darbam.
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6203)