Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Solo Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6204)
Preces Kods
505522
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Zīmols
Bosch instrumenti
Modelis
GSR 18V-90 FC Solo
Tips
Akumulatora urbjmašīnas
Elektroapgāde
Akumulators
Akumulators komplektā
Lādētājs komplektā
Apgriezienu skaits tukšgaitā
0-2100
Maksimālais griezes moments (Nm)
64Nm
Patronas diametrs (mm)
1.5-13mm
Uzgaļu komplekts
Maksimālais urbšanas diametrs kokā (mm)
68mm
Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā (mm)
13mm
Komplektā soma/koferis
Svars (kg)
0.92kg
Svītrkods
Papildus apraksts
GSR 18V-90 FC Professional: perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai
  • Bosch Professional FlexiClick System ir daudzpusīga sistēma ar viegli maināmām papildierīcēm
  • GFA 18-H pārvērš instrumentu par triecienurbi - vienīgā 18 V urbjmašīna, kas ir gatava bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm
  • Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments
Jaudīgais GSR 18V-90 FC Professional ir daļa no Bosch Professional FlexiClick System, kas ir gatavs visiem izaicinājumiem būvvietā: ekscentra uzgalis ļauj strādāt tuvu pie malām un sienām, savukārt taisnā leņķa uzgalis pārvērš urbjmašīnu par leņķa urbi. Šos stiprinājumus var nofiksēt 16 dažādās pozīcijās 360° leņķī, nenoņemot tos no instrumenta. Unikālais triecienurbja stiprinājums GFA 18-H pārvērš instrumentu par SDS plus triecienurbi, kas ir gatavs bez piepūles veikt triecienurbšanu betonā līdz Ø 10 mm. Ar galviņas garumu tikai 136 mm un maksimālo cieto griezes momentu 64 Nm šis ir ļoti kompakts un jaudīgs instruments. Bosch Professional FlexiClick System – perfekts aprīkojums profesionālai darbu veikšanai.
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Akumulatora Skrūvgriezis/Urbjmašīna Bosch GSR 18V-90 FC Solo Bez Akumulatora Un Lādētāja 18VFALSE (06019K6204)