Datora Korpuss Corsair iCUE 4000X Mid Tower (ATX), Melns (CC-9011204-WW)
Preces Kods
470043
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Zīmols
Corsair
Modelis
iCUE 4000X
Tips
Mid Tower (ATX)
Integrēts barošanas bloks (PSU)
5.25'' nišas
3.5'' ārējās nišas
3.5'' iekšējās nišas
2
2.5'' iekšējās nišas
2
1.8'' nišas
Putekļu filtri
Stikla sānu panelis
USB 2.0
USB 3.0
1
USB Type-C
1
Audio izeja
Optiskais diskdzinis
SD kartes lasītājs
RGB apgaismojums
Krāsa
Melna
Materiāls
Tērauds/Stikls/Plastmasa
Augstums (cm)
46.6cm
Platums (cm)
23cm
Dziļums (cm)
45.3cm
Svars (kg)
8kg
Svītrkods
Papildus apraksts
4000X RGB MID-TOWER ATX CASE A CLEAN START TO A GREAT BUILD
As beautiful to look at as it is easy to build in, the 4000X RGB
tempered glass merges elegance with innovation - the perfect
starting point for a world-class build.
TEMPERED GLASS SIDE AND FRONT PANELS
CORSAIR RAPIDROUTE CABLE MANAGEMENT
Route your major cables through a single channel, with a roomy 25mm of space behind the motherboard for all of your cables, making a clean- looking build easier than ever.
POWERFUL DIRECTED AIRFLOW
Equipped with three CORSAIR 120mm fans featuring AirGuide technology with anti-vortex vanes to concentrate airflow and enhance cooling.
RGB LIGHTING OUT OF THE BOX
ELEGANTLY VERSATILE
Build it how you want today, with an easy upgrade path for tomorrow.
EXTREME COOLING POTENTIAL
A spacious interior fits up to 6x 120mm or 4x 140mm cooling fans, along with multiple radiators including a 360mm in front and 280mm in the roof.