prof.logo

Dārza galdi

Gaidot vasaras sezonu, daudzi no mums sapņo par laiskām dienām, dārziem pilniem ar ziediem un siltām vakara sarunām pie dārza galdi. "Prof.lv" tiešsaistes veikala plašajā sortimentā atradīsiet plašu dārza galds izvēli ikvienai gaumei un vajadzībām, sākot ar elegantiem klasiskiem āra galdi līdz praktiskiem un viegli pārvietojamiem saliekamajiem dārza galdiem. Mūsu kvalitatīvie plastmasas galdi ir izturīgi pret mainīgajiem laikapstākļiem un viegli kopjami, ideāli piemēroti āra izklaidei un ģimenes pusdienām svaigā gaisā. Izvēloties apaļš dārza galds, pievienojiet īpašu šarmu savam dārzam vai terasei, nodrošinot pietiekamu vietu visiem viesiem. Aplūkojiet mūsu "prof.lv" tiešsaistes veikala sortimentu un atklājiet, kā eleganti un funkcionāli dārza galdi var uzlabot Jūsu vasaras brīvdienas.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 126

Lapa

Produkti 1-24 no 126

Lapa

Kā Izvēlēties Ideālus Dārza Galdus Jūsu Brīvdienu Brīžiem

Saules staru glāsti, putnu dziedājums, zaļojošs dārzs — teiksim atklāti, nav nekā patīkamāka kā relaksējoši brīži savā dārzā. Bet lai šī atpūta būtu vēl baudāmāka, nepieciešams komfortabls un izturīgs dārza galds. Prof.lv piedāvā plašu sortimentu, sākot ar plastmasas galdiem līdz pat ekskluzīviem koka izstrādājumiem, taču kā zināt, kurš no tiem ir tieši jums piemērots?

Ko vērtēt, izvēloties dārza galdus?

Izvēloties dārza galdus, ir vairāki kritēriji, kurus vajadzētu izvērtēt:

  1. Materiāls: Dārza mēbeļu materiāliem jāspēj izturēt dažādus laikapstākļus. Plastmasas galds ir viegls un viegli pārvietojams, savukārt koka galds piedāvā robustumu un eleganci.
  2. Izmērs un forma: Tiek piedāvāti gan apaļi, gan kvadrātveida, gan taisnstūrveida āra galdi. Izmērs būs atkarīgs no atvēlētās vietas dārza zonā un viesu skaita, ko plānojat uzņemt.
  3. Saliekamība: Saliekams dārza galds ir īpaši noderīgs, ja dārzā ir ierobežota vieta vai plānojat to regulāri novākt pēc lietošanas.

Kādi materiāli ir pieejami dārza galdiem?

Jūsu izvēlētais dārza galds ir ne tikai mēbele maltītēm brīvā dabā, bet arī dizaina elements, kas var pilnveidot jūsu dārza estētiku. Apskatīsim, kādi materiāli ir pieejami:

  • Plastmasas galdi — tos ir viegli kopēt un pārnest, turklāt tie ir diezgan izturīgi pret mitrumu un UV stariem.
  • Koks — koka dārza galdi ir klasiska izvēle, kas spēlē ar dabiskumu un izturību. Tomēr, jārēķina ar biežāku to apstrādi pret mitrumu un kukaiņiem.
  • Metāls — metāla āra galdi ir izturīgi, taču var kļūt karsti saulē un prasa regulāru apkopi, lai novērstu rūsu.
  • Akmeņu masas vai betona galdi — tie ir gandrīz neiznīcināmi, taču smagi un ne mobili, un tos ir grūtāk integrēt dārza dizainā.

Izmērs un forma ir svarīgi

Izvēloties ideālo darza galds, būtiski ir ņemt vērā izmēru un formu. Apaļš dārza galds veicina sarunas, jo visi viesi var redzēt viens otru. Taisnstūrveida galdi ir piemērotāki lielākām ģimenēm vai svinībām, jo tie piedāvā lielāku virsmas laukumu.

Papildu padomi dārza galda izvēlei

Pērkot dārza galdus tiešsaistē, apsveriet arī šādus faktorus:

  • Krāsa — tumšāki toņi prasa mazāk uzturēšanas, bet gaišos toņos saskatāmi netīrumi mazāk.
  • Papildu funkcijas — daži āra galdi nāk ar integriētiem atvērējiem lietussargiem vai pat apkures elementiem vēsiem vakariem.
  • Stils — atcerieties, ka āra mēbelēm jāatbilst pārējā dārza dizainam un jūsu personiskajām vēlmēm.

Kā rūpēties par dārza galdiem?

Lai jūsu izvēlētais darza galds kalpotu ilgi, svarīgi ir tam piemēroti rūpēties. Plastmasas vai metāla galdiem parasti pietiek ar mazgāšanu ar mitru lupatiņu un mazgāšanas līdzekli, savukārt koka galdiem vajadzētu katru sezonu apstrādāt ar aizsargājošiem līdzekļiem.

Noslēguma domas

Izvēloties āra galdi atcerieties, ka tā ir investīcija jūsu āra dzīves telpas kvalitātē. Saliekams dārza galds varētu būt ideāla izvēle, ja jūs bieži maināt dārza kārtojumu vai uzņemat viesus dažāda lieluma grupās. Tomēr, ja meklējat ikonisku elementu, apaļš dārza galds varētu būt eleganta un funkcionalitāti vienojoša izvēle.

Aplūkojiet mūsu plašo dārza galdiem kolekciju prof.lv un atrastiet to, kas atbilst jūsu stilam un vajadzībām. Un neaizmirstiet — labi izvēlēts un kopts dārza galds kalpos daudzus gandarījuma pilnus gadus.