prof.logo

Dārza krēsli

Lai pēc dienas piepildītas ar steigu Jūs varētu atpūsties svaigā gaisā savā mājas oāzē, "prof.lv" interneta veikals piedāvā plašu augstas kvalitātes dārza krēslu izvēli. Izbaudiet ik mirkli savā zālājā, izvēloties piemērotākos dārza atpūtas krēslus - varat izvēlēties viegli pārvietojamus plastmasas dārza krēsli vai izturīgus koka dārza krēsli, kuri kalpos ilgus gadus. Mūsu sortimentā atradīsiet gan klasiskus darza kresls modeļus, gan modernus saliekamie dārza krēsli, kas ietaupīs vietas un būs ērti uzglabājami. Ne mazāk svarīga ir arī terases krēsli izvēle, kas harmoniski papildinās Jūsu āra estētiku un komfortu. Atpūtas krēsli dārzam no "prof.lv" veikala ir izgatavoti, ņemot vērā ne tikai dizainu, bet arī funkcionalitāti un izturību. Izvēlaties savam dārzam piemērotāko un padarīt atpūtu brīvos brīžos patiesi relaksējošu.

Popularitātes
Filtri

Produkti 1-24 no 154

Lapa

Produkti 1-24 no 154

Lapa

Kā pareizi izvēlēties dārza krēslus?

Kas gan varētu būt patīkamāk par siltu vasaras vakaru, ko pavadīt savā dārzā, atpūšoties ērtā krēslā? Dārza krēsli ir ne tikai utilitārs elements jūsu āra telpā, bet arī dizaina sastāvdaļa, kas piešķir komfortu un stila izjūtu. Izvēloties dārza atpūtas krēslus, ir svarīgi pievērst uzmanību to dizainam, izturībai un ērtībām. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums izdarīt apdomātu izvēli, pērkot dārza krēslus jūsu mājai no "prof.lv" tiešsaistes veikala.

Dārza krēsla materiāla izvēle

Pareizā materiāla izvēle ir izšķiroša, lai jūsu dārza krēsls kalpotu ilgi. Tirdzniecībā ir pieejama plaša materiālu izvēle, tai skaitā plastmasas krēsli, koka, metāla vai rotangpalmas krēsli.

  • Plastmasas dārza krēsli ir viegli kopjami un parasti izturīgi pret dažādiem laikapstākļiem. Tie ir viegli pārvietojami un nesver daudz, bet arī mazāk stabili vēju brāzmās.
  • Koka dārza krēsli piešķir dārzam dabisku izskatu un ir ļoti izturīgi. Tomēr tiem ir nepieciešama regulāra apkope, lai aizsargātu koku no mitruma un kukaiņiem.
  • Metāla krēsli var būt smagi un prasa rūpīgu apdari, lai izvairītos no rūsēšanas, bet to dizains var būt ļoti elegants un moderns.

Ērtības un funkcionalitāte

Bez materiāla, ir būtiski padomāt par krēsla darza kresls izmēru un formu. Atpūtas krēsli dārzam jābūt pietiekami lieliem, lai ērti varētu atpūsties, bet ne pārāk lieliem, lai neaizņemtu pārāk daudz vietas. Saliekamie dārza krēsli var būt ļoti praktiski, ja plānojat tos bieži pārvietot vai glabāt ziemas sezonā.

Dizains un stils

Izvēloties darza kresli, domājiet par to, kā tie iederēsies jūsu dārza kopējā dizainā. Terases krēsli bieži ir svarīgs vizuālais akcents, tāpēc svarīgi izvēlēties tos, kas papildina kopējo dārza arhitektūras stilu. Izvēlieties krēslus, kas atbilst arī jūsu personiskajam gaumei un vajadzībām.

Uzturēšanas vieglums

Droši vien nevēlēsieties pavadīt lielu daļu laika, kopjot dārza atpūtas krēslus. Tādēļ izvēlieties tādus, kuri prasa minimālu uzturēšanu. Piemēram, plastmasas krēsli būs vieglāk uzkopjami nekā, piemēram, koka krēsli, kurus būs jāapstrādā ar speciāliem līdzekļiem.

Derīgums visām sezonām

Izvēloties dārza krēslus, ņemiet vērā arī to izmantošanas iespējas dažādās sezonās. Vai jums būs vajadzīgi spilveni un segas, lai autentiski izbaudītu atpūtu aukstākā laikā? Un vai jūsu terases krēsli izturēs gan stipru sauli, gan lietu un sniegu?

Kopējais ieguldījums

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēties plastmasas dārza krēslus vai greznākus variantus, ir svarīgi izvērtēt savu budžetu. Atcerieties, ka kvalitāte nereti atkarīga no cenas, tāpēc ne vienmēr ekonomiskākais variants būs ilgtermiņā izdevīgākais.

Prof.lv piedāvā plašu dārza krēslu izvēli, kas atbildīs jebkurai gaumei un budžetam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat dārza atpūtas krēslus, kas kalpotu kā dizaina elements vai vienkārši meklējat funkcionalitāti un ērtības – mūsu sortimentā atradīsieteš kaut ko piemērotu.

Apzinoties visas šīs nianses, jūs būsiet gatavs izdarīt izsvērtu pirkumu. Iegādājieties savus ideālos dārza krēslus tiešsaistē no "prof.lv" un atklājiet, cik patīkama un stilīga var būt atpūta savā dārzā vai terasē.