Viedā LED Spuldze Deltaco SH-LFE27A60 E27 5.5W 1800-6500K 1gb. (733304804384)
Preces Kods
245109
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 19. maijam
Zīmols
Deltaco
Tips
Viedās LED spuldzes
Modelis
SH-LFE27A60
Tālvadības pults
Forma
Lodveida
Savietojamība ar viedtālruņa/planšetdatora aplikāciju
Vadība ar datora aplikāciju
Aplikācijas nosaukums
Deltaco Smart Home
Attālinātās vadības funkcija
Nepieciešams vadības centrs
Operētājsistēmu atbalsts
iOS, Android
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
IEEE 802.11 b/g/n
Z-Wave protokols
Z-Wave+ protokols
Zigbee protokols
Bluetooth
Savietojamība ar tehnoloģijām/sistēmām
Google Home, Amazon Alexa
Savietojamība ar balss asistentu
Amazon Alexa, Google Assistant
Cokols
E27
Gaismas temperatūra (k)
1800-6500k
Gaismas atdeve (lm)
470
Apgaismojuma krāsu kontrole
Apgaismojuma spilgtuma kontrole
Iespēja uzlikt taimeri
Iespēja uzlikt grafiku
Iespēja sinhronizēt vairākas spuldzes vienlaikus
Pielāgojas mūzikas ritmiem
Nominālais darbības ilgums (h)
15000h
Apgaismojuma krāsa
No silti baltas līdz auksti baltai
Spuldžu skaits komplektā
1
Energoefektivitātes klase
F
Energopatēriņš (kWh/1000h)
5
Izmērs (cm)
10.5x6cm
Svars (kg)
0.033kg
Svītrkods
Papildus apraksts
DELTACO SMART HOME LED filament lamp, E27, WiFI 2.4GHz, 5.5W, 470lm, dimmable, 1800K-6500K, 220-240V, white
SH-LFE27A60 is a smart LED lamp that can be placed in any E27 socket. The lamp is dimmable via the app so that you can set the desired brightness and you can also change the color temperature from warm white to cold white to get the right feeling in the room. The power of the SH-LFE27A60 is 5.5W, which is equivalent to about 50W from a traditional light bulb.
  • E27 socket
  • Shape: A60
  • Power: 5.5W
  • Lifespan: 15000h
  • Light flux (max): 470 lm
  • WiFi 2.4GHz 802.11b / g / n
  • Adjustable color temperature 1800K-6500K
  • Operating temperature: -20 ° C to 40 ° C
  • Voice control with Google Assistant or Amazon Alexa
  • Product weight: 33g
  • Product dimensions (Diameter x Length / height): 60x105
  • The package contains: LED filament lamp, manual
  • Lighting color Warm white / cold white light
  • Diameter 60 mm
  • Dimmable Yes
  • Required voltage AC 220 - 240 V
  • Form A60
  • Features App-controlled, adjustable color temperature
  • Color temperature 1800-6500 K
  • Guarantee 5 years
  • Intelligent Assistant Google Assistant, Alexa
  • Communication technology Wi-Fi
  • Compatible with Internet of Things (IoT) Yes
  • Lifetime 15000 hours
  • Light flux 470 lumens
  • Length 105 mm
  • Type LED light bulb with filament
  • Outlet type E27
  • Weight 33 g
  • Watt-tal 5.5 W
  • Watt equivalent 50 W
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Viedā LED Spuldze Deltaco SH-LFE27A60 E27 5.5W 1800-6500K 1gb. (733304804384)