Perforators Dewalt 26/5-273P2QW Akumulatora 2x5Ah, 18V
Preces Kods
503033
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 15. līdz 18. maijam
Zīmols
Dewalt
Modelis
26/5-273P2QW
Tips
Akumulatora perforatori
Elektroapgāde
Akumulators
Akumulatoru skaits
2
Akumulators komplektā
Lādētājs komplektā
Akumulatora ietilpība (ah)
5.0Ah
Akumulatora tips
Li-ion
Apgriezienu skaits tukšgaitā
0-1100
Elektriskā dzinēja tips
Enerģiju taupošs bezoglīšu motors
Triecienu skaits minūtē
Trieciena spēks (J)
2.1J
Patronas diametrs (mm)
1.5-13mm
Uzgaļu komplekts
Sānu rokturis
Maksimālais urbšanas diametrs kokā (mm)
26mm
Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā (mm)
13mm
Maksimālais urbšanas diametrs betonā (mm)
24mm
Apgaismojums
Svars (kg)
2.6kg
Svītrkods
Papildus apraksts
Komplektācijā: 2 x 5.0Ah akumultori, lādētājs, koferis, papildus rokturi
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Perforators Dewalt 26/5-273P2QW Akumulatora 2x5Ah, 18V