Izpildmehānisms Engo E30NC230 NC, 2W, M30x1.5mm, 230V (1982520)
Preces Kods
284604
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 50 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Pakomāts | Nav pieejams
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Engo
Pielietojums
Izpildmehānisms
Wi-Fi
Displejs
Mitruma līmeņa indikators
Taimeris
Izmērs
41x41x65mm
Krāsa
Melna
Svars (kg)
0.15kg
Svītrkods
Papildus apraksts
Tehniskie parametri
  • Tips: NC – bez strāvas aizvērts
  • Vītnes izmērs: M30 x 1.5mm
  • Spiednes spēks: 100N +/- 15%
  • Izpildmehānisma solis: 4.5mm
  • Kabeļa garums: 90cm
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Izpildmehānisms Engo E30NC230 NC, 2W, M30x1.5mm, 230V (1982520)