Viedā Rozete Ezviz CS-T30-10B Balta
Preces Kods
480961
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 23 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 19. līdz 25. maijam
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Ezviz
Modelis
CS-T30-10B
Tips
Viedās rozetes
Savietojamība ar viedtālruņa/planšetdatora aplikāciju
Vadība ar datora aplikāciju
Tālvadības pults
Aplikācijas nosaukums
EZVIZ
Attālinātās vadības funkcija
Nepieciešams vadības centrs
Operētājsistēmu atbalsts
iOS, Android
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
IEEE 802.11 b/g/n
Z-Wave protokols
Z-Wave+ protokols
Zigbee protokols
Bluetooth
Savietojamība ar tehnoloģijām/sistēmām
Google Home, Amazon Alexa
Savietojamība ar balss asistentu
Google Assistant, Amazon Alexa
Jeweller protokols
Iespēja iebūvēt sienā
Ligzdu skaits
1
Nominālā strāva (A)
10a
Nominālā strāva (A)
10A
Spriegums (v)
125V
Maksimālā jauda (W)
2300W
Ieslēgšanas/Izslēgšanas slēdzis
USB
USB Type-C
Darba temperatūra (°C)
0 līdz 40°C
Pieļaujamais mitruma līmenis (%)
0-80%
Bērnu drošība
Aizsardzība pret pārslodzi
Enerģijas taupīšana
Patēriņa skaitītājs
Citas funkcijas
Krāsa
Balta
Svars (kg)
0.056kg
Augstums (cm)
5.3
Dziļums (cm)
7.4
Platums (cm)
3.8
Svītrkods
Papildus apraksts
Control appliances from anywhere.
Electricity Statistics
Remote Control via Mobile App
Supports 2.4 GHz Wi-Fi
Schedule & Timer
750 °C Flame Resistance