Gāzes Plīts Virsma Bosch POH6B6K30, Iebūvējamā Melna
Preces Kods
526588
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 5 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 19. līdz 25. maijam
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Bosch sadzīves tehnika
Tips
Gāzes plīts virsmas
Modelis
POH6B6K30
Virsmas tips
Gāzes riņķi
Vadības paneļa tips
Mehāniskais
Vadības paneļa novietojums
Labajā pusē
Riņķu skaits
4
Elektriskā aizdedze
Virsmas materiāls
Rūdītā stikla
Iebūvēts tvaika nosūcējs
Krāsa
Melna
Jauda (w)
7800
Svars (kg)
10.88kg
Montāžas korpusa platums (cm)
56cm
Montāžas korpusa augstums (cm)
4.5cm
Montāžas korpusa dziļums (cm)
49cm
Platums (cm)
59
Dziļums (cm)
52
Augstums (cm)
4.5
Svītrkods
Papildus apraksts
Dizains:
  • Pamatvirsmas materiāls: Rūdīts stikls
  • Produkta galvenā krāsa: Melns
  • Rāmja tips: "Iegremdēts" vai uzstādīts uz virsmas
  • Pannas balstu materiāls: Vienkāršs tērauds ar gumijas kājiņām
  • Slēdža apgaismojums: Nē
  • Slēdža materiāls: Plastmasas
  • Plakanais deglis: Nē
Uzstādīšana:
  • Gāzes veids: Dabasgāze H/E/(L) 20 (25) mbar
  • Platums: 60 cm
  • Produkta izmēri: 45x590x520 mm
  • Iepakotā produkta izmēri: 150x660x580 mm
  • Nepieciešamais nišas izmērs uzstādīšanai (A x P x Dz): 45 x 560-560 x 480-490 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums (bez starplikas / ar starpliku, pasūtiet atsevišķi): 20 mm / 12 mm
  • Minimālais darba virsmas biezums iebūvēšanai vienā līmenī: 30 mm
  • Strāvas vada garums: 100 cm
  • Kontaktdakšas veids: bez kontaktdakšas
  • Gāzes pieslēguma kategorija: 7800 W
Degļi un jauda:
  • Vienlaikus izmantojamo pozīciju skaits: 4
  • Sildīšanas elementu jauda: 1 x 1.0, 1 x 3.3, 2 x 1.75 kW