Elektriskais Ripzāģis Hyundai C1800-210(C 1800-210)
Preces Kods
256819
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 21. maija līdz 1. jūnijam
Zīmols
Hyundai
Modelis
C1800-210
Elektroapgāde
Elektrotīkls
Apgriezienu skaits tukšgaitā
5300
Regulējams ātrums
Griešanas dziļums 45° leņķī (mm)
50mm
Griešanas dziļums 90° leņķī (mm)
75mm
Griešanas dziļuma regulēšana
Asmens diametrs (mm)
210mm