Preces Kods
492758
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Zīmols
Lenovo
Datora tips
Biznesam, Izglītībai un mājām
Sērija
ThinkPad
Sērijas kods
T16 (Gen 2)
Ekrāna izmērs (collas)
16
Ekrāna izšķirtspēja
1920x1200px
Ekrāna tips
IPS
Ekrāna izšķirtspējas tips
FHD+
Ekrāna virsma
Matēts (Anti-Glare)
Priekšējā kamera
Kameras veids
FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Procesora sērija
Intel Core i7
Procesora modelis
i7-1355U
Procesora frekvence
P-core 1.7 GHz; E-core 1.2 GHz
Procesora pastiprinātā režīma frekvence
P-core 5.0 GHz; E-core 3.7 GHz
Kodolu skaits
10
Procesora Threads
12
Operatīvā atmiņa (RAM)
32GB
Operatīvās atmiņas veids
DDR5
Operatīvās atmiņas taktātrums
5200 MHz
Cietais disks
512GB
Cietā diska veids
SSD
Video karte
Intel Iris Xe
Video kartes veids
Iebūvēta
Operētājsistēma
Windows 11 Pro
Klaviatūras valoda
Angļu
Klaviatūras apgaismojums
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
802.11ax
Bluetooth
Bluetooth Paaudze
5.1
Pirkstu nospieduma nolasītājs
Iebūvēts mikrofons
Skaņas karte
LAN (RJ-45)
1
HDMI pieslēgvietu skaits
1
USB 3.0 A tipa portu skaits
2
Optiskā diskierīce
Akumulatora ietilpība (Wh)
52.5 wh
Garantija (gadi)
3
Akumulatora garantija
Svītrkods
Papildus apraksts
Bruto dziļums (mm)
361.9
Bruto augstums (mm)
20.5
Bruto svars (kg)
2.25
Bruto platums (mm)
Neto svars (kg)
1.67
Summa iepakojumā
1.00 pcs
Papīrs/kartons (g)
500
Plastmasa (bez pet) (g)
80
Taras svars (kg)
0.58
Ti svars (kg)
0.18
Tilpums (m3)
Classification of battery
CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery
CL127:KT:2016-12-09
Type of battery
Accumulator
Iebūvēts akumulators
Yes
Eeia nodoklis
Yes
Wee klasifikācija
CL109:2:2017-04-01
Palette qty
444 pcs
Ekrāna izmērs
16 in
Displeja virsma
Anti-glare
Ethernet lan (rj-45) pieslēgvietu skaits
Iekšējās atmiņas tips
Soldered DDR5-5200
Produkta krāsa
Black
Multikodola tips
10
Hd veids
WUXGA
Wi-fi standartu
802.11ax
Procesora tips
Intel Core i7
Kamera
Operētājsistēma
Windows 11 Pro
Tastatūras valoda
English
Hdmi pieslēgvietu skaits
Pirkstu nospiedumu nolasītājs
Yes (Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button)
Bluetooth versija
5.1
Optiskās diskierīces tips
No Optical drive
Usb 3.0 (3.1, 1. paaudzes) a tipa portu daudzums
Datu nesējs
SSD
Garantija
36 mēnesis(i)
Procesors
i7-1355U
Producer product name
T16 (Gen 2)
Producer product family
ThinkPad
Paneļa veids
IPS
Battery capacity
52.5 vatstunda
P-core 5.0; E-core 3.7 GHz
Procesora frekvence
P-core 1.7; E-core 1.2 GHz