Preces Kods
479632
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Zīmols
Msi
Datora tips
Spēlēm
Sērija
Cyborg
Sērijas kods
Cyborg 15 A12VF
Ekrāna izmērs (collas)
15.6
Ekrāna izšķirtspēja
1920x1080px
Ekrāna tips
IPS
Ekrāna izšķirtspējas tips
Full HD
Ekrāna virsma
Matēts (Anti-Glare)
Priekšējā kamera
Procesora sērija
Intel Core i5
Procesora modelis
i5-12450H
Procesora frekvence
P-core 2.0 GHz; E-core 1.5 GHz
Procesora pastiprinātā režīma frekvence
P-core 4.4 GHz; E-core 3.3 GHz
Kodolu skaits
8
Procesora Threads
12
Operatīvā atmiņa (RAM)
16GB
Operatīvās atmiņas veids
DDR5
Operatīvās atmiņas taktātrums
4800 MHz
Cietais disks
512GB
Cietā diska veids
SSD
Video kartes tips
Nvidia GeForce
Video karte
NVIDIA GeForce RTX 4060
Video kartes ietilpība
8GB
Video kartes veids
GDDR6
Operētājsistēma
Windows 11 Home
Klaviatūras valoda
Angļu
Klaviatūras apgaismojums
Wi-Fi
Wi-Fi standarts
802.11ax
Bluetooth
Iebūvēts mikrofons
Skaņas karte
LAN (RJ-45)
1
HDMI pieslēgvietu skaits
1
USB Type-C portu skaits
USB 3.2 portu skaits
2
Audio izeja
Akumulatora šūnu skaits
3
Svars (kg)
1.98kg
Ražotāja lapa
www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-A12VX/Gallery#lg=1&slide=1
Svītrkods
Papildus apraksts
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Bluetooth
Yes
Built-in WebCam
Yes
Clock speed
2000 MHz
Colour
Black
CPU Family name
Core i5
CPU Model Number
i5-12450H
Depth
250.34 mm
Description
Frequency speed
4800 MHz
Full Description Line
Gaming|Cyborg|Cyborg 15 A12VF|CPU Core i5|i5-12450H|2000 MHz|Screen 17.3|Resolution 1920x1080|Screen type Non-Glare IPS|144Hz|RAM 16GB|Max 64GB|DDR5|Frequency speed 4800 MHz|SSD 512GB|Graphics Discrete|VGA card NVIDIA GeForce RTX 4060|8GB|LAN Gigabit|Keyboard ENG|Keyboard backlight|3 cells|1xHDMI|1xAudio-Out|2xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|Wireless LAN 802.11ax|Bluetooth|Microphone Built-in|Speakers|WebCam|Windows 11 Home|Black|Width 359.36 mm|Height 22.9 mm|Depth 250.34 mm|Weight 1.98 kg
Graphics controller
Discrete
Graphics memory
8GB
HDMI
Height
22.9 mm
Integrated LAN
Gigabit
KB language
ENG
Keyboard backlight
Max memory (RAM)
64GB
Memory (RAM)
16GB
Memory type
DDR5
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
Cyborg
NB features
Gaming
ODD type
none
Operating System
Windows 11 Home
Product line
Consumer
Product model code
Cyborg 15 A12VF
RJ45
Screen refresh rate
144Hz
Screen size
15.6
Screen type
Non-Glare IPS
Speakers
SSD Capacity
512GB
Unit Brutto Volume
0.02106 cubm
Unit Gross Weight
4.4 kg
Unit Net Weight
1.98 kg
USB 3.2
2
USB-C
Vendor Homepage
VGA card
NVIDIA GeForce RTX 4060
Width
359.36 mm
Wireless LAN
802.11ax
Audio-Out
Battery cells
3 cells
Built-in WebCam
Clock speed
2000 MHz
Colour
Black
CPU Family name
Core i5
CPU Model Number
Depth
250.34 mm
Description
Frequency speed
4800 MHz
Full Description Line
Graphics controller
Discrete
Graphics memory
HDMI
Height
22.9 mm
Integrated LAN
Gigabit
KB language
ENG
Keyboard backlight
Max memory (RAM)
64GB
Memory (RAM)
Memory type
Microphone
Built-in
Native resolution
1920x1080
NB Family name
NB features
Gaming
ODD type
none
Operating System
Product line
Consumer
Product model code
RJ45
Screen refresh rate
144Hz
Screen size
Screen type
Non-Glare IPS
Speakers
SSD Capacity
Unit Brutto Volume
0.02106 cubm
Unit Gross Weight
4.4 kg
Unit Net Weight
USB 3.2
USB-C
Vendor Homepage
VGA card
Width
359.36 mm