Sienas Tvaika Nosūcējs Whirlpool WHVS91FLTDPK Melns
Preces Kods
526369
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 5 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 15. līdz 18. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 18. līdz 20. maijam
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Whirlpool
Modelis
WHVS91FLTDPK
Tips
Sienas tvaika nosūcēji
Veids
Ar izvadu (iespēja pievienot ogles filtru)
Energoefektivitātes klase
A+
Gada enerģijas patēriņš (kWh)
41.8kWh
Gaisa caurplūsma (m3/h)
570
Apgaismojums
Jā (LED)
Turbo režīms
Ogles filtrs komplektā
Ir
Recirkulācijas režīms
Tauku filtra tips
Mazgājams alumīnija
Vadības paneļa tips
Elektroniskais
Trokšņu līmenis (dB)
65
Gaisa izvades režīms
Ātrumu skaits
4
Hob2Hood
Krāsa
Melna
Platums (cm)
89.8cm
Svars (kg)
20.2kg
Augstums (cm)
147.5
Platums (cm)
89.8
Dziļums (cm)
36.8
Svītrkods
Papildus apraksts
Whirlpool pie sienas stiprināms tvaika nosūcējs - WHVS 91F LT DP K. Mazgājami alumīnija tauku filtri, drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. LED spuldzes ideālam apgaismojumam. Augstas kvalitātes tvaika nosūcēja ventilators, kas nodrošina patīkamu gatavošanas vidi bez eļļas aromāta. Ekskluzīvā 6th SENSE sensora tehnoloģija dinamiski pielāgo enerģijas patēriņu atbilstoši gatavotajam ēdienam.
Funkcijas:
Sūkšanas jauda:
Dizains:
  • Stiprināšana pie sienas: Stiprināšana pie sienas. Īpaši viegli uzstādāms tvaika nosūcējs.
Izmēri:
  • Augstums: 1475mm
  • Platums: 898mm
  • Dziļums: 368mm