Televizors Samsung QE55QN80FAUXXH 55"(139cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns
Preces Kods
522243
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 110 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 19. līdz 25. maijam
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Samsung
Modelis
QE55QN80FAUXXH
Ekrāna izmērs
55" (139cm)
Ekrāna tips
Neo QLED
Ekrāna izšķirtspēja
4K UHD (3840x2160)
Smart TV
Ieliekts ekrāns
Ambilight
Operētājsistēma
Tizen
Paneļa frekvence (Hz)
120Hz
Skaņas jauda
60W
Gudrā vadības pults
Balss vadība
HDR
HDR tehnoloģijas
Neo Quantum HDR, HDR10+, HLG
USB
Jā (2)
HDMI
Jā (4)
3.5mm savienojums
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optiskais audio savienojums
eARC
DLNA
EPG
Mikro aptumšošana
CI savienojums
Ciparu uztvērējs / Tūneris
DVB-T2/C/S2
Smart ierīču vadīšana
Citas tehnoloģijas
Quantum Matrix, Dolby Atmos, Motion Xcelerator Turbo+
Energoefektivitātes klase
F
Energopatēriņš (kWh/1000h)
77kWh
VESA standarts
200x200mm
Krāsa
Melna
Svars ar statīvu (kg)
20.5kg
Augstums ar statīvu (cm)
76.8cm
Dziļums ar statīvu (cm)
25.5cm
Iepakojuma izmērs
140x84x18cm
Svars (kg)
17.5kg
Platums (cm)
122.7
Augstums (cm)
70.6
Dziļums (cm)
2.6
Svītrkods
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Televizors Samsung QE55QN80FAUXXH 55"(139cm) Neo QLED 4K UHD (3840x2160) Melns