Televizors Samsung UE50U8072FUXXH 50"(127cm) LED 4K UHD (3840x2160) Melns
Preces Kods
522249
Ean
In stockPiegādātāja noliktavā 53 gab.
Pērkot uzreiz
Uz nomaksu
Nomaksa - Inbank
mēneši
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a | BEZMAKSAS
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Pašizvešana | Nav pieejams
Saņemiet no 19. līdz 25. maijam
Piegāde ar kurjeru | No 10kgPiegāde ar kurjeru | Nav pieejama
Zīmols
Samsung
Modelis
UE50U8072FUXXH
Ekrāna izmērs
50" (127cm)
Ekrāna tips
LED
Ekrāna izšķirtspēja
4K UHD (3840x2160)
Smart TV
Ieliekts ekrāns
Ambilight
Operētājsistēma
Tizen
Paneļa frekvence (Hz)
60Hz
Skaņas jauda
20W
Gudrā vadības pults
Balss vadība
HDR
HDR tehnoloģijas
HDR10+, HLG
USB
Jā (2)
HDMI
Jā (3)
3.5mm savienojums
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optiskais audio savienojums
eARC
DLNA
EPG
Mikro aptumšošana
CI savienojums
Ciparu uztvērējs / Tūneris
DVB-T2/C/S2
Smart ierīču vadīšana
Citas tehnoloģijas
Dynamic Crystal Color, AirSlim, SolarCell Remote
Energoefektivitātes klase
G
Energopatēriņš (kWh/1000h)
71kWh
VESA standarts
200x200mm
Krāsa
Melna
Svars ar statīvu (kg)
12kg
Augstums ar statīvu (cm)
70.9cm
Dziļums ar statīvu (cm)
22.6cm
Iepakojuma izmērs
125x77x14cm
Svars (kg)
11.5kg
Platums (cm)
111.8
Augstums (cm)
64.5
Dziļums (cm)
2.6
Svītrkods
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Televizors Samsung UE50U8072FUXXH 50"(127cm) LED 4K UHD (3840x2160) Melns