Televizors Tcl 40S5400A 40"(100cm) LED FHD (1920x1080) Melns
Preces Kods
516668
Ean
Jau izpārdots
Saņemšanas veidi:
Pašizvešana - Uriekstes 4a |
Saņemiet no 18. līdz 21. maijam
Zīmols
Tcl
Modelis
40S5400A
Ekrāna izmērs
40" (100cm)
Ekrāna tips
LED
Ekrāna izšķirtspēja
FHD (1920x1080)
Smart TV
Ambilight
Operētājsistēma
Android
Paneļa frekvence (Hz)
60Hz
Skaņas jauda
9.5W x 2
Gudrā vadības pults
Nē (Atbalsta gudro vadības pulti)
Balss vadība
USB
Jā (1)
HDMI
Jā (2)
3.5mm savienojums
Bluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ-45)
Optiskais audio savienojums
Mikro aptumšošana
CI savienojums
Citas tehnoloģijas
Dolby Digital Plus, HDR10, HLG
Energoefektivitātes klase
F
Energopatēriņš (kWh/1000h)
40kWh
VESA standarts
100x100mm
Krāsa
Melna
Svars ar statīvu (kg)
5.3kg
Augstums ar statīvu (cm)
56cm
Dziļums ar statīvu (cm)
18.4cm
Iepakojuma izmērs
102.5x60.5x12.8cm
Svars (kg)
5.2kg
Platums (cm)
89.3
Augstums (cm)
50.8
Dziļums (cm)
9
Svītrkods
Papildus apraksts
Baudiet attēlu uz liela ekrāna
Augsta attēla izšķirtspēja
Spoguļekrāns
Micro Dimming funkcija
Bluetooth
Bezvadu peles un tastatūras pieslēgšana
Atsauksmes
Rakstīt atsauksmi par: Televizors Tcl 40S5400A 40"(100cm) LED FHD (1920x1080) Melns